Kategoriler
Genel

Daha genç görünmek için yeni trend: Yüz yogası

Daha genç görünmek için yeni trend: Yüz yogası Daha genç mi görünmek istiyorsunuz. İşte size yeni ve zahmetsiz bir yöntem: ‘Yüz yogası’ Üstelik bilimsel araştırma da yapılmış. 1
ABD’de Northwestern Üniversitesi’nden Dermatolog Murad Alam, “Evde uygulanabilir, toksik madde ve cerrahi müdahale gerektirmeyen bir masaj” olarak tanımlıyor yüz yogasını.
2 YIL DAHA GENÇ Bir eğitmen, bir grup kadına yanak ve dudakların oynatıldığı bir dizi egzersiz yaptırdı. 20 hafta sonra yüzleri 50 yaşında görünen kadınların 2 yıl kadar daha genç görünüme sahip oldukları görüldü.Egzersizlerin yüzdeki kas sayısını arttırdığı, bunun da yüzü daha dolgun gösterdiği belirtiliyor.
İşte yüz yogası hareketlerinden bazıları: 2 Gülümseyerek ve yanaklarını yüz boşluklarına sokarak – yani balık suratı yaparak – yanak ve dudakları toplayın. Beş kez tekrarlayın. 3 Burnu içe çekerek, çiğneme sesi çıkararak, ve daha sonra nefes alıp vererek “mm” sesini çıkarın. Dört nefes için tekrarlayın. 4 Burun yoluyla nefes alın, yumruk yapın ve yüzünüzü sıkın. Ağızdan nefes verin, dil çıkarın ve elleri açın. Üç kez tekrarlayın. 5 Kaşlarınızı kusursuz bir şekilde dik tutarken öpücük veriyor gibi dudaklarınızı http://crwd.fr/2AC2nPU

#yüzyogasi #gençlik #followme #organik #live #instagramers #follow #life #instagram #sağlık #instalike #instafollow #healthy #güzellik #guzellik #cilt #ciltbakimi (Ankara Province)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir