Kategoriler
Genel

💟💟💟

DEPRESYON İLE ÜÇÜNCÜ GÖZÜMÜZÜN AÇILIMI ARASINDAKİ ÖNEMLİ BAĞ
~ Depresyonun asıl sebepleri ~

Depresyon olarak adlandırılan sözde hastalık, çoğunlukla vücudumuzun doğal ve biyokimyasal bir tedavi sürecidir. Önemli bir bilinç değişiminin mesajlarını verebilen bu gerekli süreç, çoğunlukla farklı antidepresanlarla manipüle edilerek durdurulur.

Madde odaklı yaşamamızdaki rasyonel zeka ve entelekt ağırlıklı sınırlı ufkumuz gerekli olgunluğa eriştiğinde, önemli sandığımız gerçekliklerimizin hızla önemsizleştiği bir döneme girerek, farklı bir bilinç boyutunun geçişine teşvik ediliriz. Bu doğal sürecin adı geleneksel tıpta depresyon, dolayısı ile bir “hastalık” olarak tanımlanır. Depresyon esnasında benliğimiz tarafından bizlere aktarılmaya çalışılan önemli mesajlar görmezden gelinir ve kaynağını bulmak yerine, antidepresanlarla sadece belirtiler baskılanır.

Depresyon olarak tanımlanan önemli sürecin başlangıç sebebi, mutluluk hormonu olarak da adlandırılan serotonin hormonunun, organizmamız tarafından artık yeterli miktarda üretilmemesidir.
Çünkü çok boyutlu ve ruhani benliklerimizin bağlantı merkezi olan beyin epifizimiz (üçüncü göz), aktif olmaya çalışır.

Beyin Epifizimiz çok boyutlu ruhani merkezimizin koridoru olan bir solucan deliğidir (Kara delik).

Aktif olabilmesi için organizmamız, beyinimizdeki serotonin hormonunun üretiminin azaltarak, DMT molekülünün üretimine başlar. Ruhani dünyalarımızın kanallığını sağlayan ve organizmamızın doğal olarak ürettiği DMT molekülü ile serotonin hormonunun, neden birbirlerini tamamlayan – rakipler olduğunu, kısacası bu prosedürün gerekliliğini birlikte anlamaya çalışalım.

Neden depresyona gireriz?

Depresyon ve içsel sıkıntılarımız ile ilgili çıkmaza düştüğümüzde, cevapları bazen spiritüel alanlarda ararız. “Geçiş dönemindesiniz, kozmik akış semptomları, dönüşüm ameliyatları” gibi klasik ve elle tutulamayan mesajlardan sıkılmaya başlarız. Elle tutulmayan spiritüel mesajlardan sıkılanlar için bilimsel kanıtlara dayalı bir açıklama muhtemelen daha rahatlatıcı olacaktır. Çünkü depresyon dediğimiz prosedür insanlığın gelişimi için önemli bir biyokimyasal işleyiştir.

⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir