Kategoriler
Genel

GOJİ BERR KREMİ..

(İsmail Macit ÜN Müdürümüzün Cilt Sonuçları Sayfasından alıntı)

Yaş ilerlemesi ile meydana gelen değişimlerle mücadele eder ve cildin iç rezervlerini aktifleştirir. Botoks etkisi yaratır.
Cildi 10 yaş gençleştirir.
Çok çeşitli vitaminler ve mineraller içeren goji krem su bazlı hafif formülü ile cildin daha derin katmanlarına nüfuz ederek etkili bir şekilde cildi nemlendir.
Goji meyvelerinin içerisin de yoğun olarak bulunan Amino asitlerinin güçlü antioksidan özellikleri vardır. Bu antioksidanlar 24 saat içinde aktif olarak çalışmaya başlar. Amino asitler bir sünger gibi hareket edip cildin katmanlarında ki su kaybına müdahale eder ve nemini kaybetmeyen cilt ise kırışmaz, ayrıca hormon içermez.
Ayrıca hormon içermez
Ultraviyole ışınlarına karşı cildi korumak için çeşitli vitaminler içerir ve cilt hücrelerinin yeniden yapılandırılmasını hızlandırıp biyolojik olarak pasif unsurları azaltır.
Geniş spektrumlu vitamin, eser elementler ve amino asitler birleşerek savaştıkları kırışıklıkların yeniden oluşmasını engeller.
Goji krem kısa sürede hızla emilen formülü ile derinin derin tabakalarında kolajen üretimini harekete geçirir, cildin doğal elastikiyet yapısını geri kazandırmaya yardımcı olur.
KULLANIMI :Kremi uygulamadan önce cilt temizleyici ürünler
Ersağ Temizleme Sütü , Jeli , veya ph değeri yüksek bir sabun ile uygulama yapacağınız yüz temizleme işleminden sonra cilt tipine uygun toniklemenin ardından Goji Berry Kremini cilde daha iyi nüfuz etmesi için dairesel hareketlerle yüz ve boyun bölgenize her gece düzenli olarak uygulayınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir