Kategoriler
Genel

ÇAMAŞIR YUMUŞATICINIZIN İÇİNDE NE SAKLANIYOR ?
Kumaş yumuşatıcısı konusundaki sorun her kullanımda içerdiği az miktarda toksin değil, onu düzenli olarak kullandığınızda vücudunuzun içinde son bulmasıdır.
Kumaş yumuşatıcısı, giysilerinizin yumuşaklığını muhafaza etmesi ve onlara hoş, taze bir koku vermesi için dizayn edilmiş popüler bir üründür.
Kumaş yumuşatıcısı her yerde bulunabilir ve alınabilir bir şey olmasından dolayı evlerin çoğunda kullanılır.
Ancak çoğu alıcının bilmediği şey, onların sağlığınızı tehdit eden birçok kimyasalla ağzına kadar dolu olmasıdır, özellikle çocukların sağlığı için.
Onların pazarlama kampanyaları, bütün aile için mükemmel olduğu reklamını yaparken bu şirketlerin gelirlerini korumak için açıklamamayı tercih ettiği kesin gerçekler vardır.
Eve ait temizlik malzemelerinin yapımında kullanılan bazı kimyasal maddeler gibi, çoğu kumaş yumuşatıcısı da hemen fark edilebilir olmayan zararlı elementler içerir.
Onlarla direkt ya da dolaylı olarak temas kurulması sonucunda, bazıları solunumla ilgili problemler ve deri rahatsızlıklarına sebep olur.
Marketlerdeki kumaş yumuşatıcısı ürünlerin yarısından fazlası, ikiden fazla sağlık problemine neden olduğu bilinen, kimyasallar içerir.
Bugün kumaş yumuşatıcılarında en yaygın olarak bulunan kimyasalları ortaya çıkaracağız ve böylece onları ürün etiketine bakarak tespit edebileceksiniz. Daha fazlasını öğrenin!

DEVAMI YORUMDA⬇⬇⬇

Ücretsiz üyelik ile sağlıklı Ersağ ürünlerini %20’den başlayıp %53’lere varan indirim elde etmek için referans linkimiz:

Ersağ Türkiye:
https://tr.im/ErsagEvimde

Ersağ Kıbrıs:
https://tr.im/KIBRISErsag

Ersağ Avrupa:
https://tr.im/ErsagAvrupa

Ersağ Belçika:
https://tr.im/ErsagBelcika

Ersağ Avusturya:
https://tr.im/ErsagAvusturya

linkleri ile Ersağ Resmi Sitesi üzerinden üye olabilirsiniz.
‪#‎ersagevimde‬
Sizin ile üyelik sonrası, kayıt olurken verdiğiniz numaradan irtibata geçilecektir.
#Ersağ #hediye #emek #ErsağEvimde #ErsağÜyelik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir