Kategoriler
Genel

ERSAĞ nın gururla sunduğu AVRUPA BİRLİĞİ ÇEVRE ETİKETİ

Tüm Avrupa ülkelerinde olduğu gibi Türkiye’de de çevre sorunlarına karşı kamuoyu bilincinin hızla artmasıyla , gerek piyasanın gerekse tüketicilerin çevre dostu ürünlere yönelik ilgilerinin de arttığı bir gerçektir.
Araştırmalar tüketicilerin, çevreye daha az hasar veren ürünleri seçerek çevrenin korunmasına daha fazla katkıda bulunmak istediklerini göstermiştir. .
Aynı AB Eko-Etiketinin farklı ürün grupları ve Üye Devletler arasında kullanılması şüphesiz çevresel performansı üstün ürünlerin daha kolay tanınmasını sağlar.
Bu hem rekabetin bozulmasını önlemeye yardımcı olur hem de üretici ve tüketici çıkarlarının korunmasını garantiye alır.

ANTİBAKTERİEL VE DOĞAL
AMBALAJLAR
Şirketimiz ürün ambalajlarımız için 1 Kasım 2013 tarihi itibari ile Green Oxo Degradable (Doğada çözünür plastik katkısı) katkı malzemesi kullanacaktır.
Böylelikle 12-24 ay arası doğada çözünecktir.

ANTİBAKTERİEL VE DOĞAL
Ersağ Endüstriyel ve Kimyasal Temizlik Ürünleri Pazarlama Turizm Gıda İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti. 07.11.2013 tarihde Ege Üniversitesi İlaç Geliştirme ve Farmakokinetik Araştırma-Uygulama Merkezi (ARGEFAR) ile “DOĞAL VE ANTİBAKTERİYEL ÖZELLİKTE İNNOVATİF TEMİZLİK, HİJYEN VE KİŞİSEL BAKIM ÜRÜNLERİNİN GELİŞTİRİLMESİ” konusunda danışmanlık ve hizmet sözleşmesi imzalamıştır.
Bu kapsamda ARGE çalışmaları başlatılmıştır .

ECO LABEL
TEKLİF ÖZETİ:
Ulusal ve uluslararası rekabet gücüne sahip olduğu sektörlere odaklanarak lider olma, marka gücünü artırıp yeni marka ve ürünler yaratma, ihracatı ve yurtdışı faaliyetlerini artırarak değerleri ile bir dünya markası olma ve tüketici odaklı ve tüketiciye her koşulda sahip çıkan bir strateji ile çalışan Ersağ Endüstriyel ve Kimyasal Temizlik Ürünleri Paz. Tur. Gıda. İnş. San. Tic. Ltd. Şti. (Ersağ), ürünlerine EU Ecolabel etiketi alarak Türkiye’de bir ilk olma ve ihracat pazarlarında çevreye duyarlı ürünler sunarak pazar payını artırmayı planlamaktadır.
Ürünlerini fosfat içermeden üretebilen firmadır.
ERSAĞ SERTİFİKALARINA DİKKAT ETTİNİZ Mİ?
*TS 518
*TÜRKİYEDE İLK “ FOSFAT YOKTUR RAPORU ”
*RİTHA BİTKİSİ İÇERİK SERTİFİKASI
*HIFZISSIHHA SAĞLIK RAPORU
*KALİTE YÖNETİM BELGESİ ISO 9001

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.