Kategoriler
Genel

📌CİLDİMİZDEN DEĞERLİ HİÇ BİR ŞEY YOK MÜKEMMEL 2 KREM…. ERSAĞ GECE BAKIM LOSYONU,,, GÜNDÜZ BAKIM KREMİ
Sabahları temiz cilde uygulanır. Cildin gün boyu ihtiyacı olduğu nemi sağlarBakımını yapar ve dış etkilere karşı korur.
Unutulmamalıdır ki: Cildimiz ne kadar korursak koruyalım, hergün güneşten, şehir yaşantısının stresinden, hava kirliliğinden, sigara dumanından , tozdan, kirden, egsoz gazlarında kısacası şehrin tüm kirliliğinden son derece olumsuz yönde etkilenmektedir. Bununla birlikte yaş ilerlemesi, dengesiz beslenme, nedeniyle de ciltte sarkmalar görülür. Ersağ tarafından özel formüle edilmiş gündüz bakım kremi nemlendirici fomülüyle cilt üzerinde oluşacak hasarlara karşı cildi korumaya yardımcı olur. İçeriğinde; Öksürük Otu;(önemli bir C vitamini deposudur. Altarnatif tıpta morarmış doku yaralanmalarında kullanılır.)
Çemen Otu; Sivilcelere karşı etkili bir ottur.
Buğday Özü; İçeriğindeki protein cildi dış etkenlerden korur.
NOT;Ersağ gündüz kreminin içeriğinde Çemen otu olduğu için kokusu hoş gelmeyebilir. Fakat oldukça etkilidir.GECE BAKIM LOSYONU
Ersağ temizlik ve kozmetik ürünlerinin üretmiş olduğu bakım ürünü Gece Bakım Losyonu içerisindeki at kestanesi ve beyaz çay özleri ile cildinizi nemlendirmeye,pürüzsüz ve canlı görünmesine yardımcı olur.
Cildimizi ne kadar iyi korursak koruyalım,gün boyunca cildimiz güneşten,şehir yaşamının stresinden ve şehrin kirliliğinden, hava kirliliğinden,sigara dumanından,tozdan,kirden,egzoz gazlarından son derece olumsuz yönde etkilemektedir. Bununla birlikte yaş ilerlemesi ,dengesiz beslenme nedeniyle de ciltte sarkmalar görülür. Ersağ tarafından özel olarak formül edilmiş gece bakım losyonu nemlendirici formülü, gün içinde cilt üzerinde oluşacak hasarlara karşı cildinizi dış etkilerden dolayı görülecek kırışıklık ve sarmalardan korur.
Akşamları yatmadan önce temizlenmiş cilde uygulanır. Kırışıkların görünümünü hafifleterek daha uzun süreli genç ve pürüzsüz bir cilt görünümüne kavuşmuş olursunuz. Cildinizi olumsuz dış etkilerden korur. Teninizi yumuşatır.
At Kestanesi:Kırışık giderici kremlerin etken maddesidir. Ciltteki genişlemiş gözenekleri kapatır. Yüzdeki kırmızı görünen kılcal damarları yok eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir