Kategoriler
Genel

👩ERSAĞI KISACA NASIL ANLATABİLİRİZ (Arzu ERSAĞ’dan ALINTI)

Önce ersağ nedir kimdir. Bunu anlatalım . ERSAĞ ERKEN SAĞLIK DEMEKTİR hastalanmadan tedbir almak demektir. Denizli’de 2006 yılında kurulmuş 600 bin kullanıcı üyesi bulunan,140 çeşit temizlik, kozmetik ve gıda takviyeleri üreten ürettiği ürünleri gıda ve sağlık bakanlığına analiz yaptıran, 57 islam ülkesinin ortak kurmuş olduğu helallik komisyonundan helallik belgesi bulunan, TEK yerli firmadır.

RİTHA
Hindistan da yetişen çok asitli bir bitki içeriğinde 55 etken madde olan bitki asidi bulunmaktadır.Bu asitler sayesinde ürünlerimiz aynı zamanda sizlere temizlenirken sağlık kazandırmaktadır.Eğzama,sedef,mantar,, saç dökülmesi ve sivilceleri Yok etmektedir.peki bu bitkinin temizlik yaptığını kim nasıl bulmuş bu önemli.Bu Hindistan halkı temizliklerini orda kutsal sayılan GANJ NEHRİnde yapmaktadırlar ama bu nehirde mikrop kapıp ölen Yok bu bilim adamlarının dikkatini çekiyor ve bu ırmağı bir bitkinin dezenfekte ettiğini mikrobu öldürdüğünü düşünüyorlar ve ırmak etrafında ki bitki örneklerini topluyorlar tahlil ler sonucu RİTHA bitkisinin dalları meyveleri yaprakları yağmur sularıyla nehre gittikçe eriyip nehrin mikrobunu öldürdüğünü tespit ediyorlar.Ve RİTHA bitkisinden temizlik maddelerini üretmeye başlıyorlar.
RİTHA dan da çeşitli temizlik maddeleri üretiliyor… Şimdi ürünlerin tanıtımına geçiyoruz. Deneyler yapıyoruz banyo wc yi ele yüze sürüyoruz elbisemize döküyoruz çamaşır suyu ile arasındaki farkı gösteriyoruz.
Damla konsantre ile bir kumaştan kalem lekesini çıkarıyoruz çayı halıya döküp damla yada banyo wc ile çay lekesini çıkarıyoruz.sıvı sabunla el testi yapıyoruz bu arada kimyasalların zararlarını anlatıyoruz ersağın farkındalığını ortaya koyuyoruz… ÇAMAŞIRLARIMIZIN artık alerji yapmadığını görüyoruz… Cilt rahatsızlıklarımızın geçtiğini görüyoruz. ERSAĞ temizlik ve kozmetik ÜRÜNLERİNİN FAYDALARINI uzun uzun anlatıyoruz… Tüm bunlara rağmen hala kimyasal mı kullanacaksınız tercih sizin ama bir kez düşünün…

KİMYASALIN ZARARLARINI ARAŞTIRINIZ HERKESE SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ ❤

#ritha #organik #bitkisel #ersagbitkisel #ersagevimde #ersağevimde

www.ersagevimde.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir