Kategoriler
Genel

“KATALOGÇULUK MU?” diyorsun ya..
NEDEN? Aslında sen kataloglara bayılıyorsun.. Markete giriyorsun kataloğunu alıp çıkıyorsun. İnternetten giyim kuşam alıyorsun.. Söyler misin neye bakıyorsun? Kataloğa değil mi? Kendini mağazadan mı aldın sanıyorsun? Beyaz eşya beğeneceksin veya Mobilya…. Adamlar sana katalog göstermiyor mu? Perde diktireceksin, veya koltuklarına döşeme için kumaşseçeceksin… Ne yapıyorsun? Ay yoksa yine katalog mu bakıyorsun?Küçük kumaş parçalarından oluşuyor diye onun katalog olmadığını mı düşünüyorsun? Restorana girdin veya lokanta veya hadi bir büfe…. Menüye bakıyorsun.. Peki o ne? Bak o da katalog.. Hastaneden randevu alacaksın.. Bölümü seçtin. Doktor seç diyor sistem.. Doktorları bile sıralamışlar dimi. Sen seç birini diye Bak sen… Pastaneyegirdin.. Doğumgünü pastası seçeceksin.. Katalog göstermiyor mu? Kuaföre gittin.. Saçlarını boyatacaksın.. Ton seçeceksin.. Ne açıyor kuaför? A a.. Yine mi katalog? Bunları günlük hayatında görüyorsun da “Ay siz KATALOGÇULUK yapıyorsunuz… İSTEMİYORUM..” diyor musun? Senin o beğenmediğin katalogla biz hayatlara dokunuyoruz… Biliyor musun bu ne demek. Yaşadın mı hiç? İhtiyacı olan birine para kazanmayı öğrettiğin için sana teşekkür etti mi? Derdine derman bulduğun için Rabbine dua ederken seni de duasına kattı mı? Bunları hiç yaşamadıysan, eleştirmeye hakkın yok hacı.. Hem ben kataloğumu senin önüne atıp “Buradan bir şey alsana” dedim mi? Herkes bu işi yapmak zorunda değil tabi. Fakat mesleğime çamur atma… (alıntı)

Ersağ üyesi değilseniz ve ilgi duyuyorum diyorsanız, görüşebiliriz. Kendim üyelik formunu doldurabilirim derseniz; https://tr.im/ErsagEvimde linkinden üye olabilirsiniz.

#ErsagEvimde #ersagsatış #ersaguyelik #ErsağKatalog #ErsagKatalog #katalog #sagliklitemizlik #parfüm #kozmetik #organiktemizlik #ekiş #ekgelir #Ersağ #Ersag

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.