Kategoriler
Genel

ERSAĞ ÜRÜNLERİNDEN NASIL FAYDALANABİLİRSİNİZ?
1. Satın alarak evinizde sağlıklı ürünler kullanabilirsiniz. 100 liranın üzerindeki siparişlerinize kargo bedeli ödemezsiniz. Ürün satın almak için sayfamızın mesaj bölümünden bize ulaşabilirsiniz.
2. KULLANICI ABONE OLABİLİRSİNİZ
Kullanıcı abone olmak satın almaktan çok daha avantajlıdır. Çünkü, hem ürünleri %25 indirimli alırsınız hem de 100 liralık siparişlerinize 3 hediye ürün alırsınız. Hediye ürünler bir seferlik değil her sipariş için geçerlidir ve satın aldığınız ürünlerin aynısındandır. Bunun dışında, aboneler için daha da avantajlısı ayda bir tekrarlanan kampanyalarda 150 liralık siparişlerine, piyasa değeri 150 lira olan 5 ürün hediye almalarıdır. Kullanıcı abonelerin her ay sipariş verme mecburiyeti yoktur. Kendileri ne zaman ihtiyaç duyarlarsa o zaman sipariş verirler.
3. ERSAĞ’DA TİCARET
Ersağ’da ticaret yaparak aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Ersağ üretici bir firma oluşundan dolayı her siparişte bol bol hediye ürünler vermektedir.Hediye ürünleri de satıp paraya çevirdiğinizde satış karı artarak %80’e ulaşır. Ayrıca, kendinize ekip kurarak prim kazanma olanağı da bulunmaktadır.

https://tr.im/ErsagEvimde

#ersağ #ersagevimde #ersağuyelik  #ticaret #0risk #sağlıklıürünler #ekgelir #kazançkapısı #networking #networkmarketing

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir